CHIPOWANIE / PASZPORTY

CHIPOWANIE / PASZPORTY

Czip – jest to mikroprocesor, w którym znajduje się kod w postaci numeru identyfikacyjnego składającego się z piętnastu cyfr. Urządzenie jest wielkości ziarnka ryżu. Sam zabieg czipowania przypomina wykonanie zastrzyku i jest raczej niebolesne. Czip umieszczany jest na karku lub między łopatkami zwierzęcia i działa przez jego całe życie.

Czip nie jest urządzeniem, które działa jak GPS. Aby odczytać dane właściciela zwierzęcia trzeba przyłożyć do mikroprocesora czytnik( posiadają go schroniska, niektóre lecznice, fundacje, komendy policji) Aby jednak istotne informacje zostały odczytane (np. numer telefonu do właściciela) oprócz samego zaczipowania naszego pupila konieczna jest jego rejestracja w bazie danych.

UWAGA!!! Bez chipa nie zabierzemy naszego pupila za granicę. Wiele państw ma swoje wymogi dotyczące przewozu zwierząt i zanim zaplanujemy taki wyjazd należałoby się szczegółowo z nimi zapoznać. Zazwyczaj zwierzę musi posiadać swój paszport, chip lub tatuaż, szczepienia przeciwko wściekliźnie i odrobaczenie.

Zarówno czipowanie jak i wystawiane paszportów mamy w ofercie naszej przychodni. Konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja i zapytanie o dostępność owych dokumentów.

Umów wizytę

Rejestracja tel.

61 283 52 35
+48 530 349 900

ORTOPEDIA
CHIRURGIA MIĘKKA
DIAGNOSTYKA OBRAZOWA
BADANIA LABORATORYJNE
MEDYCYNA REGENERACYJNA
ONKOLOGIA
DERMATOLOGIA
STOMATOLOGIA
KARDIOLOGIA
ROZRÓD
OKULISTYKA
RATOWANIE ŻYCIA \ STANY NAGŁE
PROFILAKTYKA
CHIPOWANIE \ PASZPORTY
DORADZTWO ŻYWIENIOWE

Godziny otwarcia

Kontakt